Aquatic warbler translocation from Belarus to Lithuania

Leiskis į kelionę drauge su meldinių nendrinukių mažyliais!

2019 metų meldinių nendrinukių perkėlimo (translokacijos) metu šioje skiltyje ir mūsų feisbuko puslapyje buvo skelbiamos video dienoraščio serijos. Iš viso sukurtos 26 video serijos ir tiesioginės transliacijos. Kasdieniuose mūsų video pasakojimuose gali sužinoti, kaip sekasi kelionėje, su kokiais iššūkiais susidūrėme, kokie džiugesiai ir liūdesiai mus ir mažylius kankino. Leiskimės į nepaprastą ekspediciją kartu!

Meldinių nendrinukių maistu mums padėjo pasirūpinti Kauno zoologijos sodas ir www.svirpliai.lt.

    

Video istorijos

15 diena. Kraujo tyrimai

Šiandien dr. Vaidas Palinauskas ėmė meldinių nendrinukių kraują tyrimams. Mes taip pat paukščiukus svėrėme. Iš kraujo bus nustatyta paukščiukų lytis, atliekami parazitų tyrimai. Dr. Vaidas … read more

Su tavimi įspūdžiais dalinosi

yar
Rita Grinienė

Nekantrauju į kelionę leistis drauge su jumis. Tai – vienas didelis, varginantis, bet tuo pačiu užburiantis ir emociškai pakraunantis nuotykis. Pasistengsiu būti jūsų akys ir ausys.

yar
Eglė Ruškutė

Mažylių kelionė sukelia labai stiprias ir neišdildomas emocijas, kuriomis norisi dalintis. Žodžiais sunku nupasakoti jausmą, tad tikiuosi, jog video dienoraščiai taps puikia priemone tai padaryti. Juokimės, verkime, jaudinkimės ir džiaukimės dėl mažylių kartu.

Įspūdžiai iš 2018 metų

Daugiau įspūdžių iš 2018 metų – specialiame 15min.lt multimedijos pasakojime.