Dr. Kevinas A. Parkeris yra gamtosaugos mokslininkas, turintis patirties nykstančių rūšių apsaugos srityje, reintrodukcijos (translokacijos, perkėlimo) metodų taikyme, sprendimų priėmimo moksle, ekosistemų atkūrime ir taikomuosiuose moksliniuose tyrimuose, kuriais siekiama išsaugoti nykstančias populiacijas.
Kevinas susidomėjimas gamta prasidėjo dar ankstyvoje vaikystėje per televiziją žiūrint dokumentinius filmus apie Naujosios Zelandijos laukinės gamtos tarnybą. Jos mokslininkų didvyriškas darbas naudojant perkėlimus, kad nuo išnykimo išgelbėtų paukščius, ypač paveikė berniuką, kuris iš prigimties žavėjosi gyvūnais.
Vėliau Kevinas dirbo parko prižiūrėtoju, zoologijos sodo prižiūrėtoju, gamtosaugos vadybininku ir gamtosaugos mokslininku. Daug laiko praleido atokiose vietovėse Naujojoje Zelandijoje, Naujosios Zelandijos subantarktinėse salose, Antarktidoje, Artimuosiuose Rytuose, JAV, Toreso sąsiaurio salose, Palmyros atole (šiaurinėje Ramiojo vandenyno dalyje) ir Saliamono salose.
Jis tiesiogiai dalyvavo daugiau kaip 70-yje 12 rūšių perkėlimų, taip pat teikė konsultacijas ir pagalbą daugeliui kitų perkėlimo projektų Naujojoje Zelandijoje ir kitose šalyse. Jis taip pat yra keleto Naujosios Zelandijos paukščių rūšių (Hihi ir Kōkako) atkūrimo grupių, taip pat kito paukščio – Black Robin – patarėjų grupės ir IUCN Gamtosauginių Translokacijų specialistų grupės (IUCN Conservation Translocation Specialist Group) narys. Pagrindinis Kevino, kaip gamtosaugos mokslininko, tikslas – būti naudingam ir savo darbu, nesvarbu, ar tai būtų darbas lauke, ar prie rašomojo stalo, pasiekti reikšmingų pokyčių.
„Pirmą kartą apie meldinę nendrinukę sužinojau per Timo Birkheado paskaitą ir iš karto susižavėjau šia rūšimi. Aš turiu silpnybę paslaptingiems mažiems rudiems paukščiams! Kai susipažinau su Žymantu 2023 m. Tarptautinėje gamtosauginių perkėlimų konferencijoje (International Conservation Translocation Conference), mane nepaprastai sužavėjo BEF parengta reintrodukcijos programa. Prisijungimas prie Patariamosios mokslo tarybos suteikia puikią galimybę pasidalinti savo patirtimi, įgyta vykdant kitų rūšių atkūrimo programas, taip pat – sužinoti apie itin svarbius darbus Europoje“.