Įsivaikinkite meldinę nendrinukę!

Jūs galite prisidėti prie gamtos išsaugojimo tapdami meldinės nendrinukės rėmėjais. Taip užtikrinsite puikią ateitį daugeliui rūšių – meldinei nendrinukei ir jos kaimynams – taip pat padėsite išsaugoti teritorijas, kurias šie paukščiai vadina namais, Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse.

Skirkite paramą ir prisidėkite prie rečiausio Europos giesmininko išsaugojimo. Įsivaikinkite meldinę nendrinukę šiandien ir gaukite vieną iš specialių įsivaikinimo rinkinių.

Parama įsivaikinant – 50-100 eur.

Pasirinkite vieną iš įsivaikinimo galimybių

1 paketas. 100 eurų – Vėliava „Aš saugau meldinę nendrinukę“, įvaikinimo sertifikatas, paukščio nuotrauka ir rūšies kortelė.

2 paketas. 50 eurų – įvaikinimo sertifikatas, paukščio nuotrauka ir rūšies kortelė.

Jūs taip pat galite skirti norimo dydžio paramą atlikdami pavedimą Baltijos aplinkos forumui ir mokėjimo paskirtyje nurodę „parama meldinei nendrinukei“, arba rinkdamiesi PayPal.


PaketaiArba naudokite žemiau esančią nuorodą skirti norimo dydžio paramą meldinės nendrinukės apsaugai.

Paremti

 

Taip pat galite pervesti paramą mums tiesiogiai. Norėdami gauti įsivaikinimo paketą, parašykite mums savo adresą. Duomenys pervedimui:

Gavėjas: VšĮ Baltijos aplinkos forumas

Įmonės kodas: 110090837

A/s LT98 7044 0600 0792 6435

Bankas: AB SEB bankas

Mokėjimo paskirtis: „Parama meldinei nendrinukei“

Kaip Jūsų dovana padeda?

  • Gamtos ir buveinių apsauga. Jūsų parama padeda mums plėsti atkurtų teritorijų ribas. Tai padeda ne tik meldinei nendrinukei, bet ir jos kaimynams – stulgiui, balinei pelėdai, griežlei, griciukui  ir kt.

  • Vandens lygio palaikymas. Jūsų pagalba leidžia mums užtikrinti tinkamą vandens lygio reguliavimą ir palaikyti aktyvų dialogą su vietos gyventojais bei institucijomis.

  • Derybos su ūkininkais. Jūs padedate mūsų savanoriams vykdyti nuolatines konsultacijas ir dialogą su ūkininkais, kurių laukuose peri meldinės nendrinukės. Savanoriai stengiasi įtikinti ūkininkus pavėlinti šienavimą tose vietose, kur auga nauja meldinių nendrinukėių vada.