Čia pateikiami leidiniai bei filmai apie meldinę nendrinukę, sukurti įvairių iniciatyvų metu. Versk puslapius, gėrėkis vaizdais ir susipažink su nepaprastu šio paukščio gyvenimu. Pasitelk leidinius ir pažink rūšį vaikštinėdamas Nemuno deltos pievose.

Leidiniai

Meldinė nendrinukė – Nemuno deltos simbolis

Šis labai retas paukštis yra Nemuno deltos simbolis. Ypatingomis savybėmis išsiskiriantis, ornitologų svajone vadinamas giesmininkas atskleidžia, kokia svarbi ši teritorija yra paukščiams.

Nemuno delta gamtininko akimis

Knyga ūkininkams apie sugyvenimą su globaliai nykstančia meldine nendrinuke bei jos kaimynais. Pažink stebuklingą Nemuno deltos kraštą ir jo įdomybes!

Meldinė nendrinukė. Jos vis dar gieda

Arūno Pranaičio knyga-albumas, kurioje susipina faktai apie šio nykstančio paukščio biologiją, buveinę, šeiminio gyvenimo ypatumus, ir nuotykių filmo scenarijaus verti gamtininko nuotykiai Lietuvos gamtoje.

Meldinių nendrinukių perkėlimas

Šiame lankstuke trumpai pristatomas meldinių nendrinukių perkėlimas iš didžiausios pasaulyje populiacijos Baltarusijoje į nykstančią mažą populiaciją Lietuvoje. Sužinok, kas yra rūšies perkėlimas, kada jis taikomas.

Meldinė nendrinukė: mažasis vadovas vaikams

Šio ypač reto mažo paukštelio išsaugojimas yra tapęs tikru iššūkiu gamtininkams. Kaip išsaugoti meldinę nendrinukę, kad jos švelnia giesmele galėtų džiaugtis ir ateities kartos? Perskaityk iki galo ir įsitikink, kad ir Tu gali padėti išsaugoti meldinę nendrinukę!

Lėtu žingsniu po atsikuriančią Paukščių karalystę

Arba pasivaikščiojimai greta Dituvos sodų. Kviečiame užsukti į Dituvos sodų pakraštyje įsikūrusį Kliošių kraštovaizdžio draustinį. Kviečiame lėtiems pasivaikščiojimams. Susipažinsite su TOP5 gamtinėmis šios vietovės vertybėmis.

Susipažinkite su meldine nendrinuke ir jos kaimynais

Lėti pasivaikščiojimai Sausgalvių ir Šyšos apylinkėse. Kviečiame romantiškai asmeninei pažinčiai su rečiausiu Europos giesmininku. Gegužės–rugpjūčio mėn. leiskitės į nepamirštamą nuotykį keliaudami žemėlapyje pažymėtais maršrutais Šilutės rajone.

video

2019 m. meldinių nendrinukių perkėlimo video dienoraštis

26 video dienoraščio serijos apie 31 dieną kelionėje su meldinių nendrinukių mažyliais.