Šiame puslapyje pateikiami svarbiausi leidiniai, studijos, ataskaitos ir dokumentai lietuvių kalba. Dalis dokumentų rengti tik kitomis kalbomis – angliškai arba rusiškai. Daugiau apie kitus projekto rezultatus – skaitykite kitame puslapyje.

Atsisiuntimui

Vandens lygio reguliavimo studijos papildymas

2018 m. vasarą papildyta prieš metus rengta Šyšos ir Sausgalvių polderių vandens lygio reguliavimo studija pateikiant konkrečius siūlymus ir skaičiavimus, pagal derybų su ūkininkais rezultatus.

Meldinės nendrinukės perkėlimo programa

2018 m. gegužę buvo pabaigtas rengti meldinės nendrinukės perkėlimo programos projektas. Jame detaliai aprašoma perkėlimo metodologija.

Meldinių nendrinukių perkėlimas

Šiame lankstuke trumpai pristatomas meldinių nendrinukių perkėlimas iš didžiausios pasaulyje populiacijos Baltarusijoje į nykstančią mažą populiaciją Lietuvoje. Sužinok, kas yra rūšies perkėlimas, kada jis taikomas.

Meldinė nendrinukė: mažasis vadovas vaikams

Šio ypač reto mažo paukštelio išsaugojimas yra tapęs tikru iššūkiu gamtininkams. Kaip išsaugoti meldinę nendrinukę, kad jos švelnia giesmele galėtų džiaugtis ir ateities kartos? Perskaityk iki galo ir įsitikink, kad ir Tu gali padėti išsaugoti meldinę nendrinukę!

Lėtu žingsniu po atsikuriančią Paukščių karalystę

Arba pasivaikščiojimai greta Dituvos sodų. Kviečiame užsukti į Dituvos sodų pakraštyje įsikūrusį Kliošių kraštovaizdžio draustinį. Kviečiame lėtiems pasivaikščiojimams. Susipažinsite su TOP5 gamtinėmis šios vietovės vertybėmis.

Susipažinkite su meldine nendrinuke ir jos kaimynais

Lėti pasivaikščiojimai Sausgalvių ir Šyšos apylinkėse. Kviečiame romantiškai asmeninei pažinčiai su rečiausiu Europos giesmininku. Gegužės–rugpjūčio mėn. leiskitės į nepamirštamą nuotykį keliaudami žemėlapyje pažymėtais maršrutais Šilutės rajone.

Projekto lankstukas

Projektą pristatantis lankstukas detaliau pristato projekto veiklas konkrečiose teritorijose.