Lietuviai iš pasaulio šienpjovių čempionato Lenkijoje grįžo su apdovanojimais

Šį savaitgalį su gausia lietuvių šienpjovių rinktine ir jų palaikymo komanda dalyvavome jau 18-tą kartą Biebžos (Bebros) nacionaliniame parke vykstančiose pasaulinėse šienavimo dalgiu varžybose.
 
Buvo gera pasirungti su itin stipriais lenkų, belgų šienpjoviais, pažiūrėti, kaip toks čempionatas organizuojamas svetur, pabendrauti su bendraminčiais. Čempionatas čia tradiciškai taip pat vyksta meldinių nendrinukių buveinėse.
 
Keliavome su:
  • Nenugalimais Lietuvos čempionais „Dalgio broliais“ Kozmu Auškalniu ir Arūnu Kakta iš Šilutės raj., Gardamo seniūnijos
  • Užsispyrusiais žemaičiais iš Kretingalės „Kresnižoliais“ Sigitu Savickiu, Irmantu Pryšmantu
  • Išskirtiniu įvaizdžiu ir humoru visus kerinčiais „Švendubrėnais“ Tadu Suraučiumi ir Antanu Smaliuku.
  • Renginio metu jungtinę komandą taip pat sudarė kretingališkė Vaiva Savickė ir švendubrėniškis Vytautas Povilauskas.
  • Specialioje rungtyse savo jėgas išmėgino ir mūsų organizacijos atstovas Žymantas Morkvėnas.
Nors Pasaulio šienpjovio titulo nelaimėjome, tačiau ant scenos lipome net 3 kartus, visi dalyviai atkreipė dėmesį į išskirtinę visų Lietuvos komandų šienavimo kokybę! 
 
  • Geriausiai pasirodė netikėtai varžybose sudalyvauti sugalvojusi Vaiva Savickė. Ji pelnė geriausios šienpjovės titulą. Jį iškovojo būtent dėl kokybiško šienavimo.
  • Pirmąją vietą specialioje nacionalinio parko nominacijoje pelnė dzūkai „Švendubrėnai“, netikėtai aplenkę ir antrą vietą toje pačioje kategorijoje iškovojusius „Dalgio brolius“.
Dėkojame Biebrzański Park Narodowy už ypatingai svetingą priėmimą, rūpestį, dėmesį ir ilgus metus puoselėjamas šienavimo dalgiu tradicijas, už meldinių nendrinukių globą! Ir žinoma, iki žemės lenkiamės nuostabiesiems lietuvių šienpjoviams!
 
Lauksime visų kitąmet Nemuno deltoje vyksiančiame Lietuvos šienpjovių čempionate. Kaip matėme, mes tikrai niekuo nenusileidžiame ilgametę patirtį turinčiam čempionatui Biebžoje!

Komentarų nėra

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.